Toernooikalender

 

Week

Start

Einde

Vereniging

Naam toernooi

Categorie├źn

Bijzonderheden

10

4-3-2019

10-3-2019

Soesterkwartier

Voorjaarstoernooi

   

11

11-3-2019

24-3-2019

Hooglanderveen

t Goede buien toernooi

   

11

11-03-209

17-3-2019

Weldam

Heinerman open jeugd toernooi

   

12

18-3-2019

24-3-2019

Nieuwland

Jeugdtoernooi

   

13

25-3-2019

31-3-2019

Metgensbleek

Metgensbleek open

   

13

30-3-2019

30-3-2019

t Stort

Eemcup toppers

 

eendaags toernooi

18

29-4-2019

5-5-2019

Alta

JRT* Open Jeugd Toernooi

   

23

9-6-2019

10-6-2019

t Stort

New Dutch Open (beach)

 

Pinksteren

24

10-6-2019

16-6-2019

Hoogland

 Open 35+ toernooi dubbeltoernooi

35+ cat. 3-8 50+ cat 7

 

24

10-6-2019

16-6-2019

Leusden

Open Jeugd Toernooi LTV Leusden

   

24

10-6-2019

16-6-2019

Weldam

Hoflake open

17+ categorie 4-8

 
25 17-6-2019 23-6-2019 TV Soesterkwartier Open jeugd toernooi    

25

17-6-2019

23-6-2019

Alta

Alta Open

17+ cat 2-8 30+ cat 3-8

 

25

17-6-2019

23-6-2019

Leusden

Open toernooi LTV Leusden

17+ cat 2-8 35+ cat 7

 

26

24-6-2019

30-6-2019

Randenbroek

Open Randenbroek toernooi

17+ cat. 2-8 35+ cat. 5-7

 

27

1-7-2019

7-7-2019

Lockhorst

Lockhorst 50+ toernooi

50+ cat. 5-8 65+ cat. 7-8

 

27

1-7-2019

7-7-2019

Volta

Volta Open

25+ cat. 5-8

 

27

6-7-2019

6-7-2019

t Stort

Tie break toernooi

Categorie 1 - 9

eendaags toernooi

28

8-7-2019

14-7-2019

t Stort

Jeugdtoernooi

   

28

14-7-2019

14-7-2019

Randenbroek

Open Randenbroek Kids Toernooi

 

eendaags toernooi

29

15-7-2019

21-7-2019

Hoogland

open toernooi 

categorie 2 t/m 8

 
30 22-7-2019 28-7-2019 TV Soesterkwartier Grijze haren toernooi 50+ cat. 5-8 alleen dubbels  

30

22-7-2019

28-7-2019

Randenbroek

Open Randenbroek Jeugd toernooi

   

30

22-7-2019

28-7-2019

Alta

Alta Jeugd JRT*** Toernooi

 

Is een toernooi op uitnodiging

31

29-7-2019

4-8-2019

Randenbroek

Keimeppers 49+ toernooi

   

32

5-8-2019

11-8-2019

Eemelaar

Eemelaar Open

17+ cat. 5-8 50+ cat. 5-8

 

32

5-8-2019

11-8-2019

Weldam

50+ toernooi

50+ cat. 5-8 alleen dubbels

 

33

12-8-2019

18-8-2019

Alta

Alta open 50+ dubbeltoernooi

50+ cat. 4-8 65+ 5-7

 

34

19-8-2019

25-8-2019

Flehite

ITA Veteranen kampioenschappen

   

34

24-8-2019

24-8-2019

Hoogland

65+ dubbel toernooi

 

eendaags toernooi

34

19-8-2019

25-8-2019

Vathorst

Vathorst open

Actueel rating toernooi cat. 4-8

 

35

26-8-2019

1-9-2019

Lockhorst

ITA Jeugd Amersfoorte kampioenschappen

   

35

26-8-2019

1-9-2019

Metgensbleek

Regenboog Open Toernooi

17+ cat. 5&6 25+ cat. 7&8

 

35

26-8-2019

1-9-2019

t Stort

t Stort Open Toernooi

15+ cat. 3-8 25+ cat. 6-8

 

36

2-9-2019

8-9-2019

Lockhorst

Lockhorst Open

17+ cat. 3-6 25+ cat. 6-8

 

36

2-9-2019

8-9-2019

Nieuwland

Alfa Open toernooi

17+ cat. 3&4 25+ cat. 5-8 Dubbels

 

36

2-9-2019

8-9-2019

Vathorst

Jeugdtoernooi

Oranje 1

 

37

9-9-2019

15-9-2019

Flehite

Smashing Dubbel

categorie 2 t/m 8

 

39

23-9-2019

29-9-2019

Hooglanderveen

Veltins Open

17+ cat. 6 t/m 9

 

40

30-9-2019

6-10-2019

t Stort

Veteranen 55+ 65+ 70+ 6, 7 en 8

 

Overdag

41

7-10-2019

13-10-2019

Soesterkwartier

Open Dollard toernooi

17+ cat. 5 & 6 35+ cat. 5-8

 

43

21-10-2019

27-10-2019

Flehite

Jeugdtoernooi

   

v.a. 44

nov

dec

Hoogland

Jeugdtoernooi in de weekenden

   

45

7-11-2019

10-11-2019

t Stort

Eemcup 

17+ cat. 6 t/m 9

 

45

4-11-2019

10-11-2019

Randenbroek

MOVEmber ORNT